MetaMask’e Portföy Görüntüleme Geldi! Peki Nasıl Yapılıyor?

Dünyanın lider kripto para cüzdanı MetaMask, (29.09.2022) Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yaptı. Duyuruya göre MetaMask kullanıcıları; farklı hesaplar ve ağlarda yer alan varlıklarını tek bir portföy ekranı üzerinden görüntüleyebilecekler.

Tüm Bakiyeler Tek Ekranda

Uzun zamandır MetaMask kullanıcıları, varlıklarını tek çatı altında görüntüleyebilmek istediklerinden dert yanıyorlardı. Bunun üzerine MetaMask ekibi, daha iyi bir cüzdan deneyimi için henüz beta versiyonunda olan Portfolio Dapp uygulamasını kullanıcılarına sundu.

Bugün kripto para dünyasında kullanıcılar, genellikle birden fazla platform ile ilgilenmek durumundalar. DeFi yatırımları, NFT yatırımları, kripto para yatırımları gibi farklı araçları tek bir noktadan görüntüleyebilme ve yönetebilmenin eksikliğini yaşıyorlar.

MetaMask’ın beta versiyonunu kullanıcılara sunduğu Portfolio Dapp ile; DeFi etkinlikleri, NFT’ler ve kripto para bakiyeleri tek bir sayfa üzerinden görüntülenebiliyor. Portfolio Dapp uzantı ve mobil versiyonlarında kullanılabilir durumda.

--

--

Dünyadan güncel kripto para ve blockchain haberleri https://linktr.ee/muhabbitcom/

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store