Animoca Brands Polygon İle Ortaklık Kuruyor!

REVV motor sporları ekosistemi Polygon’a taşınıyor.

F1 Delta Time yayıncısı Animoca Brands, yapmış olduğu açıklama ile Ethereum Katman 2 çözümü Polygon ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ortaklık kapsamında, REVV token’lı motor sporları ekosisteminin tamamı, F1 Delta Time’dan başlayarak tamamen Polygon ağına yerleştirilecek. Polygon’da REVV, Ethereum’dakiyle aynı şekilde oyun denemeleri satın almak ve NFT’leri satın almak için kullanılabilecek. Bu, oyuncuların Ethereum blok zincirindeki aşırı gas ücretleri tarafından engellenmemesini sağlayacak. Oyun içi eylemlerin çoğu, tamamlamak için bir işlem gerçekleştirmeyi gerektirdiğinden, yüksek gas ücretleri, blockchain tabanlı oyunları sekteye uğratmaya başladı. Bu tür oyunların çoğu, oynayarak kazanma fırsatları sunduğundan, bu aynı zamanda geri dönüş potansiyelini de sınırlıyor.

Bilindiği üzere yakın zaman önce yeniden markalaşma yoluna giden Matic Network, Polygon adı ile yoluna devam etmeye karar verdi. Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirmek için oluşturulan katman 2 çözümdür. Yapılan bu yeni markalaşma ile şirket ikinci katman toplayıcı ve birlikte çalışabilirlik kolaylaştırıcısı olma yolunda stratejik bir değişikliğe gitmiş oldu.

Haberin devamı Muhabbit.com’da

Dünyadan güncel kripto para ve blockchain haberleri https://linktr.ee/muhabbitcom/

Dünyadan güncel kripto para ve blockchain haberleri https://linktr.ee/muhabbitcom/